services

خدمات ویراتک بخشی از چرخه مسئولیت‌های این شرکت را تشکیل می‌دهد. یک محصول یا راه‌کار ضمن خدمات ارائه شده به مشتری می‌تواند به درستی استفاده شده و عملیاتی گردد. ویراتک در ارائه خدمات خود نیز سعی در نوآوری و برخوردی دانش‌بنیان دارد. به گونه‌ای که مجموعه خدمات این شرکت تعالی علمی و سازمانی را برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.

research

تحقیق و توسعه

ویراتک معتقد است که تحقیقات پیرامون محصولات جدید، فناوری‌های نوین و بازارهای نوظهور مهم‌ترین عامل توسعه می‌باشد. راه‌کارهای تحقیق و توسعه‌ی ویراتک علاوه بر این‌که اصلی‌ترین عوامل حضور ما در بازارهای نوظهور، با محصولات جدید طراحی شده با فناوری نوین را به همراه دارد، به عنوان یک خدمت کم‌نظیر به مشتریان ویراتک در حوزه‌ی فعالیت خودشان نیز ارائه می‌گردد.

consulting

مشاوره

ویراتک این امکان را به شما می‌دهد که از مشورت برترین و قوی‌ترین کارشناسان و دانشمندان طراحی، معماری و تولید نرم‌افزار نهایت بهره را ببرید. نخبگان و محققان ویراتک که حقیقتاً مهم‌ترین سرمایه‌های ما هستند، علاوه بر دارا بودن بالاترین سطوح پژوهشی و دانشگاهی در زمینه‌ی تحلیل، طراحی و معماری نرم‌افزار تجربیات چندین ساله‌ای را در محیط‌های عملی داشته‌اند و شما را به سوی راه‌کارهایی که آمیزه‌ای از علم و عمل می‌باشند رهنمون می‌کنند.

organization

تحول نرم‌افزاری سازمانی

ویراتک برای توسعه معماری نرم‌افزار سازمانی و ایجاد ارتباط قوی بین سامانه‌های مختلف سازمان راه‌کارهایی دارد که می‌تواند با در کنار هم قرار دادن این ابزار به ایجاد تعالی در معماری نرم‌افزارهای سازمان کمک کند. همچنین، تحلیل کسب و کارهای سازمانی برای شناخت هر چه بهتر نیازمندی‌ها و فرآیندهای سازمانی از جمله خدماتی است که این شرکت در مسیر تحول نرم‌افزاری در سازمانی‌ها ارائه می‌دهد.

ما در کنار شما در تغییرات بزرگ هستیم تا بتوانیم سازمانی‌هایی پویاتر داشته باشیم و هر چه بهینه‌تر از داده‌ها و سامانه‌های سازمان استفاده کنیم تا بتوانیم سازمانی‌هایی پویا و متعالی داشته باشیم.

installation

استقرار

ویراتک همواره به دنبال بیشینه نمودن بهره‌وری شما از طریق خدمات و محصولات خود بوده است. از این رو توسعه‌ی سامانه‌های ویراتک به گونه‌ای پیش رفته است که هزینه‌های استقرار و به‌روزرسانی محصولات ما برای شما حداقل میزان ممکن باشد. ویراتک با بهره‌گیری از فرآیندهای استاندارد استقرار سامانه‌های نرم‌افزاری همواره مسیری را برای استقرار محصولات خود در سازمان شما انتخاب می‌کند که اهداف مورد نظرتان را با همان زمان و هزینه‌ی از قبل پیش‌بینی شده تضمین نماید.

education

آموزش

ویراتک بر این باور است که آموزش اولین گام توسعه است. بیشترین سود از خرید محصولات ما زمانی ایجاد می‌گردد که همه‌ی کاربران سازمان شما در زمره‌ی کاربران ماهر و آموزش‌دیده طبقه‌بندی شوند. بی‌شک تسهیل و تسریع در فرآیند آموزش بدون بهره‌مندی از تجربه‌ی کاربری ایده‌آل یک محصول امکان‌پذیر نمی‌باشد. به همین علت ویراتک همواره با بهره‌گیری از روش‌های نوین طراحی تجربه‌ی کاربری محصولات با واسط و تجربه‌ی کاربری ایده‌آل را برای شما به ارمغان آورده است.

support

پشتیبانی

ویراتک معتقد است که مهم‌ترین مرحله‌ی چرخه‌ی حیات نرم‌افزار پشتیبانی و توسعه‌ی آن می‌باشد. فرآیند گزارش مشکلات و نیازهای توسعه در سریع‌ترین زمان تیم پشتیبانی و توسعه‌ی ویراتک را برای حل مشکل آگاه می‌سازد. ویراتک دارای یک پل ارتباطی پایدار برای ارتباط همکاران آموزش‌دیده پشتیبانی و مشتریان خود می‌باشد. ویراتک همواره باور داشته است که پس از استفاده از محصول توسط شما مشتریان ارزشمند برخی نیازمندی‌ها تغییر می‌کند و نیازهای جدید نیز به وجود خواهند آمد. به همین دلیل در زمان تولید با بهره‌گیری از برترین استانداردهای تحلیل، طراحی و معماری نرم‌افزار محصولاتی با بیشینه‌ی انعطاف‌پذیری ممکن طراحی و پیاده‌سازی نموده است. با این رویکرد بهره‌وری بیشینه از طریق کاهش هزینه و افزایش انعطاف‌پذیری به دست خواهد آمد.