درویدتک

درویدتک با هدف توسعه محصولات و خدمات در حوزه مخاطبان موبایل و سامانه‌های موبایل در سال ۱۳۹۱ ایجاد گردید. این حوزه با بهره‌گیری از متدولوژی‌های تحلیل نیاز کاربران در کنار فراروش‌های نوین تجمیع سامانه‌ها و واسط‌های مختلف برای ارائه‌ی واسط‌های جدید و موبایل برای کاربران سیستم‌های نرم‌افزاری ایجاد گردیده است. امروز کاربران سیستم‌های مختلف با استفاده از روش‌های مهندسی حوزه درویدتک از طریق سامانه‌های موبایل از سیستم‌های خود استفاده می‌کنند. تولید و تجمیع واسط‌های موبایل برای استفاده از سیستم‌های قدیمی دسکتاپ و حتی تحت وب کاربری سیستم‌های کامپیوتری را بیش از گذشته کرده است. ایجاد لایه‌های سرویس‌گرا برای ایجاد ارتباط با سامانه‌ها بدون نیاز به ایجاد تغییرات جدید در آن‌ها امکان راه‌اندازی این سیستم‌ها را برای مشتریان ما ممکن ساخته است. امروز با ارائه محصولات عام حوزه درویدتک، مشتریان ما در حوزه‌های مختلف به خصوص سامانه‌های ادبی و مکان‌محور می‌توانند از این خدمات از طریق بازارهای مختلف بهره‌مند شوند. این واحد با استفاده از نیروهای خوش‌فکر، کوشا، و توانمند دانش‌آموخته‌ی دانشگاه‌های برتر می‌کوشد محصولاتی متفاوت از لحاظ کیفیت، زیبایی و راحتی ارائه دهد.

droid-unit

 

توانمندی ها

درک درست و جامع نیازمندی های محصول

تحلیل نیازمندی های عمومی محصول یکی از پیچیده ترین مراحل تولید نرم افزار است که نیاز به تجربه بالایی در حوزه فنی و کسب و کار دارد. ما در تحلیل نیازمندی ها، راحتی، زیبایی و جنبه های مختلف نیازمندی های مشتریان را مد نظر قرار می دهیم.

ویرا متودولوژی

ما معتقدیم هویت یک محصول از اولین روز تولید آن شکل می گیرد. تیم توسعه ویراتک ، با بهره مندی از دانش جامع بر روی انواع متودولوؤی های توسعه محصولات نرم افزاری نظیر متودولوژی های جامع و چابک، گونه ای سفارشی شده را متودولوژی را در توسعه محصولات خود به کار گرفته است. مبنای طراحی متودولوژی ویراتک تولیدی مبتنی بر کیفیت، تست و رعایت استانداردها با محوریت چابکی است.

نصب و راه اندازی

توسعه سیستم های ما به گونه ای بوده است که هزینه های نصب و بروزرسانی محصولات ما برای شما به حداقل ممکن می رسد. فرآیندهای استاندارد نصب سامانه های نرم افزاری در حوزه  کاری شما با استفاده از از ابزار و فنون روز دنیا، زمان و هزینه ی راه اندازی و استفاده موفق از آنها را برای شما تضمین می نماید.

محصولات

qand-parsi

قند پارسی

راه‌اندازی سری برنامه‌های قند پارسی برای استفاده به عنوان دیوان اشعار فارسی، پس از راه‌اندازی نرم‌افزار افق رمضان، برای خدمت‌رسانی این مجموعه به جامعه‌ی فرهنگی و ادبی کشورمان شروع گردیده است. در حال حاضر راه‌اندازی سامانه‌ی دیوان شعرای نامی کشور از جمله حافظ، فردوسی، خیام، نظامی در دستور کار است و با قابلیت‌های سطح بالا در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته است.

استفاده از ده‌ها مینیاتور و نقاشی زیبا، به اشتراک‌گذاری ابیات، موسیقی پس‌زمینه، جستجوی پیشرفته و فوق‌العاده سریع، علامت‌گذاری اشعار و تغییر نقش و نگارها از جمله این قابلیت‌ها است که ظاهری متفاوب به یک برنامه‌ی کاربردی در حوزه دیوان اشعار داده است.

digital-book

کتاب خانه دیجیتال

ما در تلاشیم تا امکان استفاده از کتاب‌خانه‌ دیجیتال را در اختیار کاربران سامانه‌های موبایل هوشمند ایرانی قرار دهیم. راه‌اندازی بستر کتاب‌خانه دیجیتال با امکان پشتیبانی از PDF و EPUB با قابلیت‌های کاربری گسترده در خصوص مدیریت محتوا شامل علامت‌گذاری، انتخاب و به اشتراک‌گذاری متن از ویژگی‌های این محصول است.

با افزایش خدمات قند پارسی و توسعه کتاب‌های دیجیتال، درویدتک بستر استفاده از کتاب‌خانه دیجیتال را برای استفاده از محصولات شامل قند پارسی، در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.