دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۴۴ با هدف تربیت و تامین بخشی از نیروهای متخصص موردنیاز کشور، در سطوح بالای علمی تاسیس گردید. این دانشگاه در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌های ایران و جهان دانشگاهی جوان و در حال رشد است. خوشبختانه در طول دوران فعالیت خود توانسته است به صورت یک موسسه علمی پیشرو در صنعت، فناوری‌های روز و علوم کاربردی در عرصه علم، منطقه‌ای و جهانی مطرح و جایگاه ارزشمندی پیدا کند و به عنوان مرکزی برای تبدیل رویاهای نسل‌های ایرانی به واقعیت‌های امروزی همواره مورد تحسین و شگفتی جامعه باشد. هدف این دانشگاه، فراهم نمودن محیطی علمی و پویا برای کسانی است که در راستای کسب علم و دانش تلاش می‌نمایند، و پایگاه و نقطه اتکاء و اعتماد آنانی است که واقعیات و حقایق علمی را درک کرده، برای نشان دادن آن به دیگران کوشش می‌کنند.
دانشگاه صنعتی شریف دیدگاه خویش را در خلق، انتشار و کاربرد دانش در یک محیط یادگیری کاملا پویا جستجو می‌کند. این دیدگاه سبب ارتقای کیفی آموزش، پژوهش، و ارائه خدمات به جامعه و حل مسائل آن در حد توان شده است. بطوری که با بیش از ۴۸ سال تجربه مفتخر است که با یاری خداوند بزرگ و تلاش استادان کارآمد و مجرب، محققین برجسته، و کارشناسان و کارمندان سخت‌کوش و همچنین بهره‌گیری از امکانات کمک‌آموزشی و آزمایشگاه‌های مجهز توانسته است دانشجویان مستعد خویش را در سطح کارآمدترین نیروهای علمی و فنی کشور به جامعه ارائه نماید.
دانش‌آموختگان این دانشگاه همواره در ردیف قوی‌ترین مهندسین و بالاترین مدیریت‌های علمی، فنی و اجرایی کشور بوده و به علاوه در آزمون‌های متمرکز ورودی کارشناس ارشد از نظر میانگین نمرات و درصد قبولی از کارشناسی به کارشناسی‌ارشد در اکثر رشته‌های فنی، مهندسی و علوم پایه بالاترین مقام را در بین دانشگاه‌های کشور داشته‌اند. همچنین آنهایی که به قصد ادامه تحصیل راهی خارج از کشور شده‌اند نیز به خوبی در سطح بین‌المللی درخشیده‌اند و پس از کسب موفقیت‌های بالای علمی منشاء خدمات ارزنده‌ای گردیده‌اند.

این دانشگاه در حال حاضر دارای ۴۵۸ عضو هیأت علمی است که از این تعداد ۱۶۸ نفر استاد، ۱۱۵ نفر دانشیار، ۱۵۳ نفر استادیار، ۲۰نفر مربی و ۲ نفر مربی آموزشیار می باشند.

sharif-logo

 

مشاوران نرم افزاری اعوان

شرکت اعوان در سال ۱۳۸۳ تاسیس شده است. این شرکت عضو شورای عالی انفورماتیک و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌باشد. راهبرد اعوان ارائه خدمات فوق تخصصی با تکیه بر گردآوری نخبگان علمی و فنی است.

این شرکت توانسته است در مهمترین پروژه‌های بزرگترین سازمانهای بانکی، بیمه ای، صنعتی و دولتی ایران همچون نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران (پروژه ملی سامد)، بانک ملی ایران، سازمان تامین اجتماعی، گروه صنعتی ایران خودرو و غیره نقش ایفا نماید.

محورهای اصلی فعالیت شرکت عبارتند از:
راه اندازی خط تولید نرم افزار: شرکت اعوان در جهت توانمندسازی هر چه بیشتر شرکتها و سازمان در تولید سریع و کم هزینه محصولات باکیفیت مبتنی بر جاوا، خط تولید نرم‌افزار سازمانی خود موسوم به «WISE Solution» را همراه با مجموعه از خدمات آموزشی و مشاوره ای در اختیار ایشان قرار می دهد.
تولید نرم افزارهای سفارشی: رویکرد اعوان در این حوزه کاهش هزینه و زمان تولید با به کارگیری خط تولید نرم‌افزار اعوان (WISE Solution) و استفاده از تخصصی‌ترین فناوری‌ها همچون Java EE و Oracle می‌باشد.
خدمات آموزشی و مشاوره‌ای: رویکرد اعوان در این حوزه استفاده از اساتید کارکاشته (Practitioner) و حمایت علمی از دانش‌آموختگان طی یک فرایند مدت‌دار آموزش و به کارگیری مهارتها است.
تولید بسته های نرم افزاری: رویکرد اعوان در این حوزه تولید محصولات تخصصی و راهگشا برای حل نیازمندیهای واقعی سازمانها و شرکتهاست.

avan-logo

 

شرکت اتیک

شرکت توسعه فناوری های هوشمند اتیک پارس در سال ۱۳۸۸ با مشارکت و سرمایه گذاری گروه مالی پاسارگاد و شرکت های پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و همت جمعی از نخبگان علمی کشور تاسیس و تشکیل شده است . مأموریت این شرکت طراحی و توسعه بستر های ارتباطی و فناوری های نوین و افزایش محسوس نیاز به بکارگیری و راه کارهای هوشمند در ارتقا سطح رضایتمندی شهروندان موجب گسترش سریع خدمات شرکت اتیک در کلان شهرهای کشور گردید .
در همین راستا شرکت اتیک با سرمایه گذاری در شهر مقدس و طراحی جامع پروژه ” من کارت ” از نظر معماری فنی و توسعه پذیری کاربری ، بی نظیر ترین پروژه اجرا شده در سطح کشور است .
همچنین ” شهروند کارت ” به عنوان کارت جامع خدمات شهری در شهر اهواز و پروژه پرداخت الکترونیک جامع تاکسی های شهر اصفهان برای اولین بار در کشور با سرمایه گذاری طراحی و پیاده سازی اتیک در حال اجرا و گسترش است .
یکی از برتری های اتیک دارا بودن توان مالی – سرمایه گذاری و توان علمی – تخصصی در کنار شرکت های معتبر بین المللی در حوزه فناوری های برتر است که شرکت اتیک را از سایر شرکت ها متمایز می نماید . شرکت اتیک هم اکنون نماینده انحصاری شرکت eb کره جنوبی در خاورمیانه و شمال آفریقا می باشد .

etick-logo

شرکت فناوری  اطلاعات سپهر ایران

شرکت فناسا در سال ۱۳۸۶ با هدف ورود به عرصه فن آوری اطلاعات کشور و بطور تخصصی در حوزه سامانه های هوشمند حمل و نقل عمومی( ITS) در بخش خصوصی تاسیس شد.
طراحی، اجرا و پیاده سازی سیستم بلیت الکترونیک ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران بعنوان یکی از بزرگترین پروژه های بلیت الکترونیک در دنیا، اولین پروژه شرکت فناسا محسوب می گردد. پروژه بهره برداری و ارتقا سیستم بلیت الکترونیک متروی تهران به عنوان دومین پروژه بزرگ در راستای یکپارچه سازی سیستم بلیت الکترونیک شهر تهران در سال ۹۱ به شرکت فناسا واگذار گردید

fan-asa-logo

شرکت پارس تامین نوید رایانه

شرکت پارس تامین در سال۱۳۹۰با استعانت از الطاف الهی و اتکا به نیروهای توانمند و با استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژی، روش های مدرن مهندسی و ارائه ی خدمات و پشتیبانی مناسب به مشترکین، با سرلوحه قراردادن شعار”پارس تامین سرآمد در ارائه خدمات نوین الکترونیکی” فعالیت های خود را آغاز نموده است.
شرکت پارس تامین در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در ارائه خدمات الکترونیکی در سطح کشور مطرح بوده و موفق به کسب مجوز از سازمان های نظام صنفی رایانه ای– گواهی رتبه بندی شورایعالی انفورماتیک و سمتا شده است.

pars-tamin-logo