وب سازمانی

حوزه وب سازمانی ویراتک با هدف رفع نیازهای فناوری اطلاعات در سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و خصوصی با راه‌حل‌های نوین و محصولات تحت وب ایجاد گردید. این حوزه کاری با بهره‌گیری از فراروش‌های نوین در مهندسی نرم‌افزار، همچون معماری سرویس‌گرا و هوش سازمانی سعی کرده است با دیدگاهی متفاوت به حل چالش‌های سازمان‌ها بپردازد. در همین راستا سامانه‌ی مدیریت فرآیند به عنوان هسته‌ی معماری نرم‌افزاری در این واحد طراحی و تولید و در سازمان‌هایی با فرایندهای پیچیده و بحرانی به کار گرفته شده است. در ادامه با یکپارچگی سامانه‌ی مدیریت فرآیند با سامانه‌های مدیریت پروژه معروف مانند محصول مدیریت پروژه‌ی شرکت مایکروسافت، تولید سامانه‌ی اتوماسیون مکاتبات اداری و دبیرخانه و همچنین تولید سامانه‌ی مدیریت اسناد، نرم‌افزارهای وب سازمانی ویراتک به صورت مجموعه‌ای یکپارچه و کارا درآمده است. در بعد هوش سازمانی، در سامانه جستجوگر و مدیریت دانش سازمانی ویرا، از آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی برای طبقه‌بندی و استفاده‌ی بهینه از اسناد سازمانی بهره گرفته شده است.

web-unit

توانمندی ها

واسط های کاربری منطبق با نیاز کاریر

واسط‌های کاربری محصولات واحد وب سازمانی به گونه‌ای طراحی می‌شوند که کاربران ما با کم‌ترین تنش از محصولات استفاده کنند. یکی از مشکلات کاربران سازمانی واسط‌های کاربری سنگین و شلوغ است. طراحی واسط کاربری متناسب با نیاز مشتریان با طرح‌ها و مکانیزم‌های سطح بالای موجود در دنیا، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما برای ارائه محصولات و خدمات به مشتریانمان است.

ارائه محصولات با امنیت بالا

بسیاری از مشتریان ما داده‌های ارزشمندی دارند که انتشار آن‌ها می‌تواند خسارت‌های زیادی برای سازمان ایجاد کند. ما در تولید محصولات سازمانی امنیت و نظام دسترسی را از ابتدا مورد توجه قرار داده‌ایم. بدین‌ترتیب، رعایت سطوح استاندارد امنیت در تولید محصولات سازمانی امکان‌پذیر شده است. امروز، با محصولات ویرا خیال‌تان از دسترسی‌ها و سطح محرمانگی راحت خواهد بود.

توانایی ایجاد یکپارچگی در سازمان

اعتقاد ما بر این است که یک سازمان زمانی می‌تواند از تمام قابلیت‌های سامانه‌های اطلاعاتی خود استفاده نماید که به صورت تجمیع شده بتواند ارتباطی موثر بین سامانه‌های خود ایجاد کرده و فرآیندهای درونی خود را از این طریق پیوسته کند. وجود یک نگاه مشترک در کاربران سازمانی برای استفاده از این سامانه‌ها بخش دیگری از نیاز سازمان برای رسیدن به بلوغ فرآیندی بهینه است. امروز بخش‌های مختلف سازمان‌های ما نیازهای خود را با نرم‌افزارهای مختلف مرتفع می‌کنند و به این ترتیب زمان ایجاد یک سازمان یکپارچه فرا رسیده است.

ما با ایجاد یک معماری یکپارچه در سازمان با استفاده از تکنیک‌های ورود یکپارچه (SSO)، ایجاد زیرساخت ارتباط سرویس‌گرا (ESB) و خودکارسازی فرآیندهای سازمان، سازمانی یکپارچه با بلوغ اطلاعاتی بالا برای شما ایجاد می‌کنیم.

احراز هویت یکپارپه

با استفاده احراز هویت یکپارچه، برای استفاده از همه سامانه‌های سازمان، کافی است تنها یک بار وارد شوید. یکی از مهم‌ترین مولفه‌های یکپارچگی سامانه‌های سازمان، یکپارچگی در حوزه کاربران است. احراز هویت واحد، مولفه‌ای است که توانایی یکپارچه‌سازی سامانه‌‌های مختلف را با یکدیگر فراهم می‌کند. این ابزار با قابلیت اتصال به Active Directory و LDAP، امکان احراز هویت یکپارچه را برای سامانه‌های مختلف فراهم می‌کند.

ایجاد زیرساخت ارتباط سرویس گرا

برای یکپارچگی مولفه‌ها در معماری سرویس‌گرا، نیاز به زیرساختی مطمئن جهت اشتراک داده‌ها و پیام‌رسانی می‌باشد. ESB ویرا، زیرساختی کارا و انعطاف‌پذیر برای ارتباط انواع سرویس‌ها و مبتنی بر استانداردهای روز ارتباطی است. با این زیرساخت می‌توان یکپارچگی را به صورت چابک در سازمان ایجاد کرده و نیازی به افزودن لایه‌های ارتباطی سنگین بین مولفه‌ها (Middleware) نخواهیم داشت.

محصولات

ganje

گنجه

اسناد از مهم‌ترین بخش‌های گردش کاری سازمان‌ها هستند. اسناد به عنوان ورودی فرآیندها، بستر فرآیندها، و نتیجه فرآیندها اهمیت بالایی را در سازمان‌ها دارند. حجیم‌تر شدن بدنه‌ی سازمان‌ها، باعث پیچیده‌تر شدن ساز و کار مدیریت محتوا و روند تولید محتوا شده است. هم‌چنین تولید محتوا و اسناد نیازمند درگیر شدن بیش از تنها یک فرد در آن است. به این سبب استفاده از ابزارهایی که کار کردن گروهی در تولید اسناد را به گونه‌ای مدیریت شده هموار سازد، ضروری می‌نماید.

سامانه مخزن اسناد ویراتک (گنجه)، با استفاده از بستر وب راه‌حلی جامع برای مدیریت اسناد مشتریان ما محیا کرده است.

  • بازبینی حرکت خودرو در بازه های مختلف
  • ارائه گزارشات مختلف از جمله کارکرد خئرو، توقفات، سرعت های غیرمجاز،مناطق حرکتی و نقاط بازدید شده در بازه ها مختلف و فرمت های html,pdf,excel
  • مجهز به سیستم هشدار برای کنترل توقفات
  • نرم افزار اندروید برای رد یابی

kateb

کاتب

سامانه مدیریت نامه‌ها و دبیرخانه ویراتک، یک ابزار کامل برای تولید، ارسال، و ارجاع نامه‌های درون و برون سازمانی است. کاتب با پشتیبانی از سمت‌های سازمان، گروه‌ها، و سطوح دسترسی دغدغه‌های طبقه‌بندی اطلاعات سازمانی را در مدیران مرتفع می‌سازد. قابلیت تخصیص چند نقش و چند سمت به یک کاربر، پیچیدگی‌های ساختار سازمانی را پوشش می‌دهد.

امکان تعریف مراکز مکاتبه‌ای، تعریف دبیرخانه، امکان ارسال نامه به خارج سازمان، پیگیری امور با ابزارهای تاریخچه، پیش‌نویس‌ها، و درخت ارجاع از دیگر توانمندی‌های کاتب است.

jooybar

جویبار

فرآیند قلب سازمان است، خواه مدون باشد یا تنها در دانش مدیران و کارشناسان آن باشد. یکی از عوامل بلوغ سازمانی، ساماندهی، استانداردسازی و تدوین فرآیندهای سازمان است. حرکت به سوی نگاه فرآیندمحور، سازمان‌ها را از درگیری در ساختار و سلسله مراتب به دور می‌سازد. رسیدن به بلوغ سازمانی تنها با سازمانی که واجد بلوغ فرآیندی باشد امکان‌پذیر است.

سامانه مدیریت فرآیند ویراتک جویبار، با فراهم آوردن امکانات مختلف، می‌تواند چرخه‌ی حیات فرآیند را در سازمان کامل کند. طراحی، اجرا و پایش فرآیند قدرت تحلیل سازمان برای مدیران و برنامه‌ریزان سازمان فراهم می‌آورد. جویبار، جمع‌آوری اطلاعات، و تولید گزارش از فرآیندهای اجرا شده در سازمان با قابلیت بهبود فرآیندها و طراحی مجدد آن‌ها را فراهم ساخته است.

sanje

سنجه

چه میزان ساعت کاری صرف چه پروژه‌ای شده است؟ کل هزینه‌های این ماه چند ریال است؟ نفر=ساعت صرف شده چه میزان با تخمین اولیه هم خوانی دارد؟ عملکرد هر یک از کارکنان پروژه چه میزان است؟

این‌ها نمونه سوالاتی است که مدیران سازمان و مدیران پروژه هر سازمان با آن سر و کار دارند. سامانه‌ی ارزیابی عملکرد ویراتک، سنجه، ابزاری است برای ثبت، اصلاح، تایید، و گزارش گیری از ساعت‌کاری کارکنان سازمان‌های پروژه محور. سنجه راهکاری برای کارکنان، مدیران، و کارشناسان و مدیران مالی، برای تنظیم جریان عملکردی سازمان است. سنجه ابزاری مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ با قابلیت‌های ثبت اطلاعات قراردادی، اطلاعات حقوق و دستمزد، پشتیبانی از نیروهای ساعتی و پاره‌وقت، تولید فیش حقوقی، و استخراج گزارش‌های عمل‌کردی و مالی برای مدیران است.